Студентський батл – 2019

26 листопада у Міському будинку культури провели перший  у Рівному Студентський батл – 2019

Захід проведений за ініціативи Молодіжної міської ради Рівного.

Подібні молодіжні ініціативи не вперше реалізовані у місті Рівному, але, як стверджують організатори, вперше вдалося об’єднати представників усіх закладів освіти навколо спільної мети – збору допомоги благодійній організації «Дарунок» та громадській організації «Діабет-Кліо».

Депутати Молодіжної міської ради висловлюють щирі слова подяки Сергію Паладійчуку -секретарю Рівненської міської ради, за особистої підтримки якого відбувся Студентський батл 2019. Переконані, що плідна співпраця молодих лідерів та досвідчених державників матиме своїм результатом реалізацію ще не одного потужного молодіжного дійства та створення сприятливих умов для розвитку молодіжних ініціатив у місті Рівне.

За першість у Студентському батлі змагалися десять команд з різних навчальних закладів Рівного. Серед учасників були: команда Рівненського державного гуманітарного університету, Національного університету водного господарства та природокористування, Міжнародного економіко-гуманітарного університету, Рівненської медичної академії, Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу, Технічного коледжу НУВГП, Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”, Рівненського економіко-технологічного коледжу, Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП та Рівненського професійного технічного училища ресторанного сервісу та торгівлі.

Команди, які складалися з чотирьох учасників – двох дівчат та двох хлопців – брали участь у трьох обов’язкових конкурсах. Перший конкурс, “Мозгобійня”, складався з десяти текстових, музичних та ілюстративних питань. Далі студентам показували картинку і вони мали розгадати, що зашифровано в емоджі. В останньому конкурсі брали участь двоє представників від команди: дівчина із зав’язаними очима мала зробити макіяж для свого співкомандника.

Між конкурсами студенти різних навчальних закладів розважали глядачів танцями, піснями та жартами.

За результатами трьох конкурсів перемогу здобула команда Рівненського державного гуманітарного університету. Друге та третє місце розділили команди Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП  та Рівненської медичної академії.

Команда Рівненського інституту Університету «Україна» перемогла у номінації «Найкреативніша команда».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *