Міжвузівський соціально-медичний симпозіум

У стінах Рівненського інституту Університету «України» зібралися студенти та науково-педагогічні працівники Рівненського інституту та  коледжу Університету «Україна», КЗВО «Рівненська медична академія» РОР, спеціальності «Фармація», Рівненського державного гуманітарного університету спеціальностей «Психологія», «Початкова освіта»,  учні й вихованці закладів середньої та позашкільної освіти м. Рівне, м. Здолбунів і Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва.

Поглиблення знань молоді про сім’ю, виховання шанобливого ставлення до батьків, формування почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, пробудження пізнавального інтересу до історії української нації, її культури і побуту та виховання бережливого ставлення до сімейних традиціій – основна мета Міжвузівського соціально-медичного симпозіуму «Українська родина – осередок творення і збереження українського роду, культури, моралі».

Актуальність проблематики симпозіуму висвітлили студенти  у своїх презентаціях під час науково-практичного семінару «Соціально-медичні тенденції життєтворення української родини».

Захід завершив пісенний вернісаж «У колі української родини».

Дякуємо всім учасникам та гостям за плідну співпрацю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *