Культурно-масова діяльність

Навчально-виховний процес у Рівненському інституті орієнтований на розвиток національного, патріотичного, морального, духовного, етичного та естетичного виховання. Рівненський інститут сприяє позанавчальному виховному дозвіллю студентів, організовує відвідування студентами Рівненського залу камерної та органної музики, Обласного драматичного театру, Народного молодіжного театру, в якому безпосередньо грають викладачі інституту. Традиційно у Рівненському інституті Університету «Україна» відбуваються інтелектуальні ігри: «Що? Де? Коли?» та «Брейн-ринг».

Культурно-масова робота проводиться в ряді студій та гуртків. На базі Рівненського інституту активно діє Народний ансамбль пісні і танцю “Живограй” (художній курівник – Заслужений працівник культури України, проф. А.С. Пастушенко) та народний ансамбль естрадної пісні “Гармонія” (художній керівник – лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Л.А. Пастушенко) – лауреати багатьох міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів. Протягом року ансамблі беруть участь у культурно-мистецьких заходах, що проводяться у Рівненському інституті та за його межами: активно беруть участь у Всеукраїнському фестивалі естрадної пісні «Весняний первоцвіт», обласних фестивалях: «Зустрічаємо Різдво» та «Різдвяні піснеспіви», які проходить напередодні різдвяних свят, під егідою Рівненського інституту Університету «Україна».

Упродовж навчального року члени студентського парламенту разом із відділом навчально-виховної роботи проводять різноманітні культурно-мистецькі заходи: «Посвята в першокурсники», урочистості з нагоди Дня працівника освіти, Дня студента, заходи до Дня інваліда, Дня св. Валентина, конкурс талантів першокурсників: “Творчість молодих”, фестиваль пісні і танцю “Різдвяні піснеспіви”, “Конкурс кураторів академічних груп”, фестиваль студентської творчості “Студентська весна”, конкурс писанок “Великодня писанка”, Шевченківські свята, заходи до Міжнародного жіночого дня, до Дня матері, до Міжнародного дня захисту дітей, виховні години «Дзвони Чорнобиля», вечори-пам’яті жертвам голодомору та інші. Щорічно протягом грудня проводиться конкурс новорічних, великодніх стінгазет, святкових газет до 8 березня.

Між ВНЗ міста щорічно активно Рівненським інститутом проводиться конкурс краси «Афродіта».