Інформація про заклад

Історія створення

17 травня 1999 року в м. Рівне створено Західне представництво як структурний підрозділ Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”, який очолює відомий учений, професор, академік, доктор технічних наук Таланчук П.М. 23 грудня 2002 року представництво реорганізоване у Рівненську філію, а 17 грудня 2004 року філія реорганізована у Рівненський інститут вищого навчального закладу “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”.

Утворення та діяльність Рівненського інституту як навчального закладу регламентується:

  • Статутом Університету “Україна” (реєстраційне свідоцтво від 7.05.1999 p.);
  • Наказом “Про реорганізацію Рівненської філії вищого навчального закладу “Відкритий міжнародний університет розвиткулюдини “Україна” №85 від 17.05.2005 року;
  • Положенням про Рівненський інститут вищого навчального закладу “Відкритий міжнародний університет розвиткулюдини “Україна”, затвердженим 17 травня 2005 року.

Розміщений за адресою: м. Рівне, вул. Котляревського, 1в.

Підготовка проводиться з 6 спеціальностей: право, соціальна робота, психологія, облік і оподаткування, фінанси, банківська справа та страхування, економіка.

Навчально виховний процес здійснює 110 науково-педагогічних працівників та 50 працівників адміністративно-господарського персоналу.

Рівненський інститут Університету “Україна” – це єдиний ВНЗ у регіоні, який здійснює навчання обдарованої молоді з особливими потребами, а також молоді з числа малозахищених категорій населення, оплата вартості навчання – найдешевша в області, що дає можливість зазначеній категорії отримати освіту за доступними цінами. Положенням про надання пільг окремим категоріям студентів університету щодо часткового відшкодування витрат на навчання надаються пільги: студенти-інваліди І- ІІІ груп звільняються від сплати до 100% вартості за навчання, також пільги надаються студентам-сиротам, особам, які залишились без батьківського піклування, та студентам із малозабезпечених і багатодітних сімей.

Згідно Указу Президента від 13 липня 2001 року № 519/2001 Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” та його структурні підрозділи є Центрами професійного навчання за сучасними технологіями з функціями наукового і методичного забезпечення системи професійної реабілітації та зайнятості для осіб із обмеженими фізичними можливостями.