ЕТНІЧНИЙ АРТ- ФЕСТИВАЛЬ

ЕТНІЧНИЙ АРТ- ФЕСТИВАЛЬ

«Без сім’ї та свого роду немає нації, народу».

Рівненський інститут та коледж вітають базову структуру Відкритий міжнародний Університет розвитку людини «Україна» з 21- ю річницею від дня заснування. Бажаємо успіхів та нових досягнень на науково-педагогічній ниві.

Цій події був присвячений наш арт-фестиваль «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу».

Мета заходу: розширити знання молоді про традиції українського народу, зокрема циклу новорічно-різдвяних свят; сприяти розвитку творчих здібностей, мислення, вихованню поваги до славного минулого України.

Учасники: студенти та науково-педагогічні працівники Рівненського інституту Університету та коледжу «Україна», КЗВО «Рівненська медична академія» РОР, Рівненського державного гуманітарного університету, учні й вихованці закладів середньої та позашкільної освіти м. Рівне, м. Здолбунів і Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва долучилися

до етнографічний вернісажу «Українські традиції – витоки та сучасність» та науково-практичної конференції «Цикл новорічно-різдвяних свят у життєтворенні української родини».

Виставка творчих робіт студентів і викладачів та виступи творчих колективів Рівненського інституту Університету «Україна» КЗВО «Рівненська медична академія» РОР і Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва сприяли формуванню освітньо-зберігаючого середовища та підтримки позитивного іміджу освітніх закладів шляхом популяризації творчого потенціалу студентів, виявлення обдарованої молоді.

Дякуємо всім учасникам та гостям за прекрасний етнічний арт-фестиваль.

Залишити відповідь