5.06 2019 У Рівненському інституті ВНЗ “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” розпочалися державні іспити. Комісія у складі голови – Вікторії Миколаївни Никончук, кандидата економічних наук, доцента кафедри менеджменту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука та членів:
Олени Миколаївни Цимбалюк, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри “Психології, соціальної роботи та гуманітарних дисциплін” Рівненського інституту Університету “Україна”, директора; Антоніни Станіславівни Козакевич, кандидата економічних наук, доцента, завідувача кафедри “Економіки, обліку та фінансів” Рівненського інституту Університету”Україна”; Дмитра Валерійовича Нікитенка, кандидата економічних наук, доцента кафедри “Економіки, обліку та фінансів” Рівненського інституту Університету”Україна”приймали іспит з економіки. Випускники підтвердили свої знання високими оцінками. Вітаємо із складанням державного іспиту та бажаємо успіхів у подальшій професійній самореалізації.