Творчий вояж науково-педагогічних працівників Рівненського інституту Університету “Україна”.
На запрошення адміністрації позашкільного санаторно-оздоровчого комплексу “Країна мрій” викладач кафедри “Психології,соціальної роботи та гуманітарних дисциплін” Сергій Володимирович Амбразюк та психолог-методист Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів номер 3 Алла Леонідівна Ціось 18.05.2019 взяли участь у “Школі вожатого – 2019”.
Для потенційних вожатих оздоровчого сезону “Літо – 2019 було проведено семінар-практикум з елементами тренінгу “Протидія булінгу та мобінгу в дитячому середовищі. Як вийти з конфліктних ситуацій під час перебування дітей в оздоровчому закладі”.
Метою заходу було ознайомлення педагогічних працівників з поняттям “булінгу”, його видами та проявами, розвивати навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування, формування негативного ставлення до булінгу , закріплення на практиці знань,вмінь та новоотриманих навиків.
Заняття пройшло в доброзичливій, дружній атмосфері за,що додатково хочеться подякувати директору закладу – Дячуку Івану Лентійовичу, заступнику директора – Іщук Олені Романівні та методисту Попович Поліні Миколаївні.