Складання державних іспитів

Рівненський інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» вітає студентів спеціальності 231 «Соціальна робота» із успішно складеним державним іспитом!
Увесь склад державної комісії засвідчив, що сьогодні усі випускники довели грунтовність фахової підготовки й особистісно- професійної зрілості. А найголовніше чим ми пишаємося це тим, що саме у нашому інституті випускники знайшли справу свого життя, отримали професію за покликанням.
«Людина стає тим, ким є, тільки через освіту», – справедливо стверджував видатний філософ Гегель. Щиро бажаємо нашим випускникам, у практичній діяльності, утвердитися як інтелектуальна і духовна еліта нашої нації.
Доброго Вам здоров»я й успішної самореалізації! Творчих Вам задумів і злетів!
Водночас, повідомляємо молоді бажаючій отримати соціально затребувані професії про те, що в аудиторіях інституту вивільнилося багато місць, які пропонуємо Вам зайняти. Відтак, запрошуємо майбутніх абітурієнтів на навчання за спеціальностями «Соціальна робота» зі спеціалізацією «Соціальна педагогіка в сфері інклюзії», «Психологія», «Економіка», «Фінанси», «Облік та аудит» на пільгових умовах вступу. Детально за тел. 067 4897941.

Залишити відповідь