подовження тривалості загальнонаціонального карантину.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 239 із 03 квітня до 24 квітня 2020 року подовжено тривалість загальнонаціонального карантину. Міністерством освіти і науки України відповідно до «Положення про дистанційне навчання» № 466 від 25.04.2013 року та Наказом Президента ВНЗ «Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» № 48 від 03 квітня 2020 року Таланчука П.М. наказано продовжити навчання здобувачів освіти денної та заочної форм навчання у дистанційному режимі.

У зв’язку з цим, з 6 квітня до 20 квітня 2020 року для здобувачів освіти заочної форми навчання беде проводитися у дистанційному режимі з використанням дистанційних технологій навчання (Moodle, Skype, Viber, Telegram тощо).

Інформацію про розклади занять (онлайн-лекцій, практичних та семінарських занять), дати сесій, про відповідальних фахівців з дистанційного навчання для кожної групи повідомлено студентам додатково, в т.ч. в електроному кабінеті здобувача освіти в Viber.

Будь ласка, при виникненні будь-яких складнощів або запитань, звертайтеся до навчальної частини Рівненського інституту університету «Україна». Ми надамо Вам необхідну допомогу та консультації.

Телефон навчальної частини:
(066) 368-52-55 (Viber) – Герасименко Наталія Петрівна;

(066) 542-69-40 (Viber) – Нагорна Ольга Вікторівна;

(095) 531-28-68 (Viber) – Юрчук Людмила Василівна.

Ви маєте змогу поспілкуватися директором Рівненського інституту університету «Україна» Макух Тамарою Олександрівною за наступним посиланням email: univer.rv@ukr.net, або за телефоном (067) 932-29-60 (Viber).