ПОНОВЛЕННЯ СТУДЕНТІВ З ЗАКОРДОННИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Рівненський інститут Університету “Україна”, враховуючи епідеміологічну ситуацію, що склалася в Україні та інших країнах світу, з дозволу Міністерства освіти і науки України здійснює поновлення студентів, які навчались у закордонних закладах вищої освіти, на підставі сканованих копій документів, які підтверджують навчання у закордонних закладах та рівень опанування відповідних дисциплін.

Оригінали необхідних документів повинні бути надані впродовж шести місяців після поновлення.

Відповідно до ЗУ “Про вищу освіту” поновлення здобувачів вищої освіти здійснюється з урахувань вимог до вступників на відповідні освітні програми, визначеними відповідною цій освітній програмі конкурсною пропозицією в рік набору на неї або в один із наступних років не пізніше плдання здобувачем заяви про поновлення.

Координати приймальної комісії Рівненського інституту:

33028, м. Рівне, вул. Котляревського, 1,

email: univer.rv@ukr.net