“До уваги здобувачів освіти, які внаслідок воєнних дій втратили можливість навчатися у своєму закладі вищої освіти!”

Студенти з категорії ВПО можуть навчатися онлайн в Рівненському інституті Університетут  “УКРАЇНА”

Тисячі українських студентів були змушені переїхати до іншого міста або ж країни через війну. У зв’язку з цим ми пропонуємо академічну підтримку студентам, які не можуть відвідувати заняття  дистанційно, на спеціальності: облік та оподаткування, фінанси банківська справа та страхування, економіка, психологія, соціальна робота – освітнього рівня БАКАЛАВР, а також МАГІСТР по спеціальностях –  економіка, психологія, спеціальна освіта, публічне управління та адміністрування.

• за довідками звертатися до начальника навчальної частини  Наталії Петрівни Герасименко – 067 261 89 77,     -066 – 368 52 55