Упродовж квітня Рівненський Інститут проводить дистанційний Форум «Що ми знаємо про аутизм?!».
Форум присвячений проблематиці аутизму та покликаний привернути увагу громадськості до необхідності допомагати людям з аутизмом і підвищувати якість їх життя.
Запрошуємо Вас з 2 по 30 квітня до роботи на ел.платформі Форуму: https://padlet.com/natalie0509rivne/padlet-ze3fseo8kr1facb3

