Форум «Що ми знаємо про аутизм?!»

Упродовж квітня Рівненський Інститут проводить дистанційний Форум «Що ми знаємо про аутизм?!».
Форум присвячений проблематиці аутизму та покликаний привернути увагу громадськості до необхідності допомагати людям з аутизмом і підвищувати якість їх життя.
Запрошуємо Вас з 2 по 30 квітня до роботи на ел.платформі Форуму:         https://padlet.com/natalie0509rivne/padlet-ze3fseo8kr1facb3