Вступні випробування на освітній ступінь “магістр”

Психологія 2023

Економіка 2023

Вступникам на навчання
для здобуття ступеня магістра

Рівненським інститутом університету «Україна» з 27 червня  розпочато реєстрацію вступників для складання магістерського тесту навачальної компетенції.

Реєстрація триватиме до 18:00 18 липня 2022 року.

Особи, які виявили бажання зареєструватися  повинні надіслати на офіційну електронну адресу Приймальної комісії  фотокопії документів univer.rv@ukr.net:

– заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для створення екзаменаційного листка за зразком, що додається (прізвище, ім’я та по батькові вказувати повністю);

– копію документа, що посвідчує особу;

– копію облікової картки платника податків;

– копію документа про здобутий ступінь вищої освіти (для вступників минулих років);

– копію медичного висновку за формою 085 ;

– фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку;

– копію довідки, виданої за місцем навчання щодо планового завершення навчання та отримання диплома у рік вступу.

Спеціалісти Приймальної комісії Рівненського інституту нададуть Вам вичерпну консультацію із питань вспуту, заповнення анкети, надсилання документів, тощо:

тел. (0362) 63-80-09,

моб. тел. (067) 932-29-60

Рівненський інститут університету «Україна» з 12 травня 2020 року о 9:00 розпочинає реєстрацію вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування (ЄВІ/ЄФВВ).

Реєстрація триватиме до 18:00 05 червня 2020 року.

Особи, які виявили бажання брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Економіка» чи «Психологія» надіслати на офіційну електронну адресу Приймальної комісії фотокопії документів univer.rv@ukr.net:

– копію документа, що посвідчує особу;

– копію облікової картки платника податків;

– копію медичного висновку за формою 086-3/о;

тел. (0362) 63-80-09, 63-48-89,

моб. тел. (067) 932-29-60, (066) 542-69-40,

(066) 368-52-55, (067) 551-71-55

Заява-анкета для оформлення екзаменаційного листка