Абітурієнтам

Реєстрацію для участі в ЗНО продовжили до 19 квітня

Термін реєстрації на ЗНО, яку необхідно здійснити для участі в національному мультипредметному тесті, продовжили до 19 квітня 2022 року.

Якщо ви уже зареєструвались для участі в ЗНО, повторно формувати картку не потрібно.

Якщо ви маєте результати ЗНО 2019-2021 років і плануєте вступати до закладів освіти цього року, вам краще сформувати реєстраційну картку і до 19 квітня надіслати комплект документів до того регіонального центру оцінювання якості освіти, який указаний у вашому реєстраційному повідомленні. У травні у вас буде можливість відмовитися від проходження тестування на своїй Інформаційній сторінці.

 вступ до інституту  у 2022 році

ЗНО – в умовах війни учні здаватимуть мультитест. 

отже , зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) цього року відбудеться у спрощеному форматі. Для вступників розроблять національний мультипредметний тест із трьох предметів: -української мови, математики, історії України.

Абітурієнти, які планують вступати до університетів у 2022 році, повинні обов’язково зареєструватися, аби мати змогу скласти мультипредметний тест. Зокрема необхідно створити реєстраційну картку та віддати її керівнику закладу освіти або надіслали до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Реєстрація триває до 9 квітня.

Створити реєстраційну картку можна за посиланням: https://zno.testportal.com.ua/registration.

Якщо абітурієнт не встиг роздрукувати, передати чи надіслати документи до 9 квітня, достатньо сформувати реєстраційну картку, запевнили в Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Якщо абітурієнт з тих чи інших причин має сертифікат ЗНО за 2019, 2020 або 2021 роки, ним можна скористатися цього року.

Загалом цього року механізм вступу до закладів вищої освіти такий самий, як і в минулих роках. Єдина відмінність – тепер сертифікатів про проходження ЗНО буде не чотири, а один.

Також абітурієнти для вступу мають подавати мотиваційний листдокумент, у якому пояснюють причини, з яких вважають себе найкращими кандидатами для вступу на відповідну навчальну програму конкретного університету.

Зазвичай такий лист має мінімальну вагу і потрібен лише для того, щоб надати перевагу умовно одному з двох вступників, які набрали однакову кількість балів ЗНО.

Подання документів, співбесіди, творчі конкурси, фахові іспити і підтвердження місця навчання зможуть відбуватися з будь-якої точки світу.

Встановлені порогові бали для вступу на різні спеціальності:

–        для вступу на основі загальної середньої освіти (державне замовлення) – не менше за 125;

–        для медичних спеціальностей, зокрема стоматологія (222, 228), педіатрія – 150 (за винятком вступників за конкурсним балом більше 175 балів);

–        для здобуття освітнього рівня магістра за спеціальністю фармація, промислова фармація (226) – 130 балів;

–        для спеціальностей галузей право (08), публічне управління, адміністрування (28), міжнародні відносини (29) – 140 балів.

Як учні здаватимуть мультитест

Мультипредметний тест із ЗНО складатиметься із 3 обов’язкових предметів:

  • Українська мова  Математика  Історія України

Загалом 60 завдань та 80 хвилин на виконання.

Відбуватиметься тест орієнтовно у липні.

Це один комплексний тест із  трьома оцінками, які оголошать одразу після його закінчення. Предмети оцінюватимуть традиційно, тобто за шкалою 100-200 балів.

За кожен предмет буде окремий результат.

Тестування відбуватиметься протягом 10 днів. Якщо, наприклад, ви не змогли скласти в перший день через тривогу, зможете скласти в інший. Але щодня будуть різні варіанти!

Демонстраційний варіант мультитесту опублікують у червні.

Тести будуть складені за програмою ЗНО.

Тестування проходитиме у спеціально обладнаних комп’ютерних класах (частіше у школах).

У разі повітряної тривоги дітей відведуть у бомбосховища. Після закінчення тривоги тест можна буде продовжити.

Вимоги при вступі на бюджет: мультитест + мотиваційний лист.
Вимоги при вступі на контракт: лише мотиваційний лист (НЕ стосується медичних спеціальностей і кон’юнктурних спеціальностей (тобто гуманітарних наук).

Атестат, медаль, призові місця в олімпіаді не впливатимуть на ситуацію при вступі. Натомість сільський коефіцієнт буде враховуватися.

Кількість контрактних місць цьогоріч майже не обмежена! Кількість бюджетних місць зміниться. Але не вказано, стане їх більше чи менше.

На творчі спеціальності потрібно буде пройти творчий конкурс (без мультитесту).

Пропонуємо вам заповнити анкету абітурієнта за ПОСИЛАННЯМ:

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ!

Запрошуємо здобути якісну вищу освіту та отримати диплом державного зразка.

ЗРАЗКИ ДИПЛОМІВ:

Диплом бакалавра:

Диплом магістра: