Жнива продовжуються! Рівненський інститут Університету «Україна» вітає із здачею кваліфікаційного іспиту слухачів – військовослужбовців

Рівненський інститут Університету «Україна» вітає із здачею кваліфікаційного іспиту слухачів – військовослужбовців, що пройшли
курси «Менеджмент безпеки бізнесу» на базі нашого закладу за сприяння та фінансування міжнародного проекту «НАТО – Україна», що тривали з 27 травня по 16 серпня 2019 року. Слухачі показали високий рівень знань, свою ерудицію та бажання самовдосконалюватися.
Деякі з них поповнять список студентів Рівненського інституту «Україна» цьогорічного набору на спеціальностях «Економіка» та « Психологія». Викладачі інституту радо чекають на продовження співпраці з нашими майбутніми студентами.
Користуючись нагодою, запрошуємо абітурієнтів на заочну форму навчання ( прийом заяв триватиме до 3 вересня 2019 року) на такі
спеціальності:

– «Соціальна робота» із спеціалізацією « Соціальна педагогіка у
сфері інклюзії» ( бакалавр, магістр).
– «Психологія» ( бакалавр, магістр).- «Облік і оподаткування» (бакалавр).
– «Фінанси, банківська справа та страхування» ( бакалавр).
– «Економіка» ( бакалавр, магістр).
Вибір професії – це вибір життєвої дороги, вибір своєї доля!