З профорієнтаційною метою відвідали гостинну Львівщину

З профорієнтаційною поїздкою з колегами з Рівненського інституту Університету “Україна” відвідали  гостинну Львівщину. В рамках візиту працівники Рівненського інституту побували у: клінічному госпіталі Державної прикордонної служби України, Львівському прикордонному загоні, Мостиському прикордонному загоні, де обговорили питання з вищим командуванням прикордонних формувань про співпрацю, провели зустрічі з військовослужбовцями та працівниками формувань на предмет вступу на навчання. Директор інституту – Олена Миколаївна Цимбалюк наголосила на можливості вступу на навчання за умовами осіннього донабору 2018 (триватиме до 16 листопада 2018 року).
Щиро вдячні Західному регіональному управлінню ДПС України та керівництву загонів, клінічного госпіталю за співпрацю!!!