Впровадження інклюзивної освіти в Рівненському інституті університету “Україна”

ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА, ЯКА НА СЬОГОДНІ НАБУЛА ВАЖЛИВОГО ЗНАЧЕННЯ ЗНАХОДИТЬСЯ В СТАДІЇ АКТИВНОГО ВПРОВАДЖЕННЯ В РІВНЕНСЬКОМУ ІНСТИТУТІ УНІВЕРСИТЕТУ “УКРАЇНА”.
Інститут реагуючи на виклики сучасності, готуючи бакалаврів за спеціальністю “Соціальна робота” вводить нову спеціалізацію “Соціальна робота в сфері інклюзії”.
З метою поглиблення теоретичних та практичних навиків студентів, реалізації освітньої програми відбулась творча зустріч Цимбалюк Олени Миколаївни, директора Рівненського інституту, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри “Психології, соціальної роботи та гуманітарних дисциплін” та Амбразюка Сергія Володимировича, магістра корекційної освіти, вчителя-дефектолога, олігофренопедагога, логопеда з Обуховською Оленою Володимирівною, директором КЗ “Інклюзивно-ресурсний центр Острозької міської ради” (далі Центр).
Зустріч дозволила обговорити актуальні питання щодо використання найновіших методик світового рівня в сфері корекційного супроводу дітей з особливими потребами.
Результатом зустрічі став підписаний договір про співпрацю, обмін досвідом та проведення спільних заходів з реалізації державної політики в сфері інклюзивної освіти.