Відпочинок студентів Університету «Україна» у готельно-оздоровчому комплексі “Петрівська слобода”

Сесія, заліки, екзамени, недоспані ночі – все це вже у минулому. Літо…

Ці старання були не марними. Нас як кращих студентів Рівненського інституту Університету «Україна» за рахунок коштів ВНЗ відправили відпочивати в університетський готельно-оздоровчий комплекс “Петрівська слобода”. Комплекс розташований на околиці селища міського типу, районного центру Закарпатської області Міжгір’я у підніжжя гори “Миджа” біля річки “Прогудня”. Сама природа створила тут усі умови для відпочинку, відновлення сил та лікування.

Відпочинок був насиченим. З нами проводили рольові ігри, тренінги, спортивні ігри та змагання, тематичні бесіди. Разом із керівником групи Оксаною Федорівною Грицютою ми ходили у гори та збирали ягоди чорниці, суниці. Ми відвідали унікальні природні пам’ятки – озеро “Синєвир”, водоспад Шипіт, село Колочаву, в якому знаходиться 6 унікальних музеїв. З вікна свого номера ми бачили гірську річку, яка заколисувала нас своїм дзюрчанням перед сном, і гори, одягнені у вічнозелені ялини.

Ми дякуємо адміністрації ВНЗ за такий прекрасний відпочинок, який залишиться у нашій пам’яті надовго.

Студенти Рівненського інституту

та Рівненського коледжу

Університету «Україна»:

Ірина, Юля, Оля, Аліна, Женя, Ірина, Саша, Юля, Оксана

Фотогалерея відпочинок студентів Університету Україна у готельно-оздоровчому комплексі “Петрівська слобода”