VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «ЛЮДИНА І СУСПІЛЬСТВО: ЕКОНОМІЧНИЙ ТА СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ РОЗВИТОК»

19 квітня 2018 року на базі

Рівненський інститут Університету «Україна»

була проведена

VІ Всеукраїнська науково-практична конференція

«ЛЮДИНА І СУСПІЛЬСТВО:

ЕКОНОМІЧНИЙ ТА СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ РОЗВИТОК»

Мета конференції: аналіз проблем економічного поступу держав, локальних цивілізацій, розвитку загальнолюдської культури на різних історичних етапах з урахуванням етнічних, психологічних, релігійних, політичних, соціальних та інших факторів, а також проблем світоглядної самореалізації особистості.

У роботі  конференції брали участь науковці   вищих навчальних закладів міста Києва, Львова, Одеси, Вінниці, Острога, Рівне, представники  Сарненського педагогічного коледжу та Рівненського базового медичного коледжу.

Тематика   конференції дозволила долучити до співпраці вчених, дослідників різних напрямів. Серед учасників доктори та кандидати економічних, педагогічних, політичних, юридичних, філологічних, психологічних, історичних, філософських наук та фізичної культури і спорту.  Зголосилися взяти участь судові експерти, фахівці медичної галузі, працівники соціальних служб та державні службовці. Приємно й те, що до співпраці долучилися магістри та студенти. В них, десь потенційно, ми вбачаємо наших майбутніх колег, молодих науковців.

Робота проводилась за п’ятьма напрямами:

1. Особливості економічного розвитку держав та локальних цивілізацій в умовах глобалізації.
  2. Історія, теорія та практика соціальної роботи: проблеми та перспективи розвитку.
  3. Психологічні аспекти розвитку особистості в умовах суспільних трансформацій
  4. Україна у світовому суспільно-політичном, культурному та релігійному просторі: минуле і сучасність.
  5. Інноваційні освітні технології у просторі Нової української школи.