V Всеукраїнська науково-практична конференція «Людина і суспільство: економічний та соціокультурний розвиток»

22 березня 2017 р. на базі Рівненського інституту Університету «Україна» за сприяння Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та підтримки управлінням освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації проведено V Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Людина і суспільство: економічний та соціокультурний розвиток».

Під час конференції аналізувалися проблеми економічного поступу держав, локальних цивілізацій, а також розвитку загальнолюдської культури на різних історичних етапах з урахуванням економічних, психологічних, релігійних, політичних, соціальних та інших факторів, а також проблем світоглядної самореалізації особистості.

Вітальні слова учасникам конференції адресували директор Рівненського інституту Університету «Україна», кандидат економічних наук, професор, член-кореспондент Академії економічних наук України О.Ладюк, ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат політичних наук, доцент А. Черній, секретар Рівненської міської ради С. Паладійчук, заступник начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації П.Коржевський.

Обговорення окремих доповідей розгорнулось в активну дискусію на пленарному засіданні. Участь у роботі конференції взяло більше 70 науковців з багатьох міст України. Зокрема, Києва, Львова, Острога, Полтави, Луцька, Рівного та ін.

Робота пленарного засідання та наукові дискусії в секціях стали підґрунтям для опрацювання учасниками конференції проекту резолюції, що включив найбільш значущі пропозиції наукового зібрання щодо шляхів вирішення нагальних економічних та соціокультурних проблем.

Тези доповідей видані окремим збірником.