V Всеукраїнська науково-практична конференція «Людина і суспільство: економічний та соціокультурний розвиток»

22 березня 2017 р. на базі Рівненського інституту Університету «Україна» за сприяння Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та підтримки управлінням освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації проведено V Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Людина і суспільство: економічний та соціокультурний розвиток».

Під час конференції аналізувалися проблеми економічного поступу держав, локальних цивілізацій, а також розвитку загальнолюдської культури на різних історичних етапах з урахуванням економічних, психологічних, релігійних, політичних, соціальних та інших факторів, а також проблем світоглядної самореалізації особистості.

Вітальні слова учасникам конференції адресували директор Рівненського інституту Університету «Україна», кандидат економічних наук, професор, член-кореспондент Академії економічних наук України О.Ладюк, ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат політичних наук, доцент А. Черній, секретар Рівненської міської ради С. Паладійчук, заступник начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації П.Коржевський.

Обговорення окремих доповідей розгорнулось в активну дискусію на пленарному засіданні. Участь у роботі конференції взяло більше 70 науковців з багатьох міст України. Зокрема, Києва, Львова, Острога, Полтави, Луцька, Рівного та ін.

Робота пленарного засідання та наукові дискусії в секціях стали підґрунтям для опрацювання учасниками конференції проекту резолюції, що включив найбільш значущі пропозиції наукового зібрання щодо шляхів вирішення нагальних економічних та соціокультурних проблем.

Тези доповідей видані окремим збірником.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *