Урочисте зібрання, присвячене відкриттю курсів перепідготовки військовослужбовців

На базі Рівненського інституту ВНЗ “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” 27.05.2019 р. відбулось урочисте зібрання, присвячене відкриттю курсів перепідготовки військовослужбовців , звільнених у запас або у відставку за підтримки та фінансування НАТО.
Із вітальним словом виступила Цимбалюк Олена Миколаївна, директор інституту, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри “Психології, соціальної роботи та гуманітарних дисциплін”.
Основний меседж курсу був висвітлений менеджером Програми НАТО-Україна – Крістофером Штаудтом та директором ГО “Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців” – Андрієм Роєм.
До слова були запрошені представники Рівненського обласного центру зайнятості – Лайтер Михайло Михайлович, начальник відділу організації професійного навчання; керуючий справами апарату виконавчого комітету Рівненської міської ради – Середюк П.Л; керівництво військових частин; заступник військового комісара Рівненського обласного комісаріату, підполковник – Лук’янчук Олександр Григорович.

Скорочення Збройних сил України та їх реформування загострили проблему соціальної адаптації колишніх військовослужбовців, звільнених у запас або відставку.
Для професорсько-викладацького колективу нашого інституту престижно і досить важливо проведення цих курсів,які допоможуть молодим людям адаптуватись до викликів сучасного життя і реалізувати себе як особистість.
Подія була висвітлена представниками Західного медіа центру Міністерства оборони України, підполковниками – Віталієм Івановим, Віктором Шубцем та місцевою телерадіокомпанією “UA – Рівне”.
Навчання стартувало!
Бажаємо всім успіху!