Тайм-менеджмент у науково-педагогічній діяльності

За такою темою 2 квітня 2019 року заступником директора з навчально-виховної роботи  Рівненського інституту Університету «Україна» Голубош Світланою Віталіївною було проведене тренінгове заняття з науково-педагогічним колективом.

Захід, що проводився в рамках виробничої наради, розпочався словами Бенджаміна Франкліна: «Чи любиш ти життя? Тоді не втрачай часу. Бо час – це тканина, з якої сплітається життя».

Учасники заняття отримали нагоду ще раз вдосконалити навички раціонального використання часу, адже час – це не лише кількість годин та хвилин, це ще насичені корисною роботою, позитивними емоціями та враженнями години і хвилини.

Тренінг завершився рефлексивним блоком, в якому кожен учасник мав змогу висловитися щодо важливості вміння правильно планувати і використовувати свій час.