Спортивна робота

9 спартакіада університету, команда університету, ІІІ-є місце

Протягом навчання студенти Рівненського інституту Університету «Україна» беруть активну участь у спартакіадах, що проводяться інститутом та змаганнях, що організовуються на міському, обласному та всеукраїнському рівнях.

Так, на міжнародному турнірі з вільної боротьби у Польщі студенти 1 курсу спеціальності «Правознавство» Белаш Павло та Саковець Андрій зайняли перші місця у своїх вагових категоріях. Також нещодавно відбувся турнір з вільної боротьби у м. Тернопіль, де студентка 5 курсу спеціальності «Психологія» Анікіна Наталія виборола перше місце: норматив майстра спорту. Разом із тим Анікіна Наталія виконала норматив кандидата у майстри спорту з дзюдо.

У Рівному відбувся обласний турнір із армреслінгу, де брали участь безпосередньо і студенти нашого інституту – Белаш Павло, студент І курсу, Пр-1, Вояд Микола, студент 2 курсу, Пр-2б спеціальності «Правознавство» та Анікіна Наталія. Вони зайняли треті місця у своїх вагових категоріях.

Відбувся черговий тур Другої ліги України з міні-футболу, де МФК «Рівне», за який безпосередньо виступають студенти Рівненського інституту Університету «Україна» з рахунком 2:0 здобув непросту перемогу над МФК «Ужгород». У сьомому за рахунком розіграші Аматорської Баскетбольної Ліги брала участь баскетбольна команда Рівненського інституту Університету «Україна».

Футбольна команда РІ Університету «Україна» посіла почесне ІІІ-тє місце на 9-ій спартакіаді Університету «Україна» в м. Кіровград.

на змаганнях

Два студенти Рівненського інституту здали нормативи на звання “майстра спорту”. Рівненський інститут пишається своїм вихованцем – студентом п’ятого курсу спеціальності “Медична психологія” Гуцалюком Ігорем, майстром спорту міжнародного класу, неодноразовим чемпіоном України та Європи з кік-боксінгу.

Cтудент економічного факультету, групи ЕП-4 Марат Тодуа посів почесне І місце в Чемпіонаті України серед команд Першої Ліги, виступаючи за студентський БК «Будсервіс» і виконав норматив кандидата у майстри спорту.

Студентка соціально-психологічного факультету, 5 курсу, спеціальності «Психологія» Анікіна Наталія виконала норматив майстра спорту з вільної боротьби на турнірі в м. Тернопіль. Студентка групи Пр-1, спеціальності «Правознавство» Костюк Іванна посіла перше місце на чемпіонаті Рівного з легкої атлетики з дисципліни «стрибки в довжину».

Студент групи О-1, спеціальності «Облік і аудит» Чепик Сергій посів третє місце з дисципліни «біг із бар’єрами».

Активно до занять фізичної культури залучаються студенти з особливими потребами, які на базі Рівненського обласного центру “Інваспорт” випробовують свої сили в олімпійських видах спорту: стрільбі, плаванні, легкій атлетиці.

Воят Микола – Пр-2А, призер 9-ої спартакіади університету з армспорту Голубєва Зінаїда – І та ІІ місце на 9-ій спартакіаді університету з плавання Костюк Іванна – Пр-1, І місце на чемпіонаті м. Рівне, стрибки в довжину

Анікіна Наталія – Пс-5, 4-разовий чемпіон 9-ої спартакіади університету з армспорту Тодуа Мераб – ЕП-4, І місце чемпіонат України з баскетболу першої ліги серед чоловіків