Соціальний проект «Університет третього віку» розпочав роботу

В Рівненському інституті ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» розпочав роботу соціальний проект «Університет третього віку».

Ініціатором цього соціального проекту є Ольга Ладюк, директор Рівненського інституту Університету «Україна». На її думку, людина має розвиватися та навчатися упродовж усього життя. Тепер інститут відкрив свої двері для найстарших уже досвідчених, але не менш допитливих студентів.

Метою проекту є задоволення пізнавальних ікультурних інтересів, збереження та підвищення загального інтелектуального рівня осіб пенсійного віку.

Завдання проекту полягають:

– в поліпшенні якості життя осіб літнього віку: просвіта, організація дозвілля, сприяння психічному та фізичному здоров’ю;

– у вихованні доброчесного громадянина на засадах патріотизму, толерантності та відповідальності;

– у відродженні атмосфери взаєморозуміння та поваги до гідності кожної людини;

– в примноженні загального добробуту суспільства, шляхом сприяння формуванню гармонійної особистості.

У програмі соціального проекту заплановані лекції, тренінги, семінари за напрямками:

• психологія щастя;
  • здоровий спосіб життя;
  • фінансова та правова компетентність;
  • комп’ютерна грамотність;
  • українська мова (іноземні мови) тощо.

До інституту завітало багато охочих дізнатись про психологію, право, економіку, інформатику, тощо. Та більшість завітало знайти нових друзів, отримати цікаві позитивні враженнями та самореалізуватись.

Долучитись до навчання можуть усі бажаючі. Заняття відбуватимуться по середам і п’ятницям з 14:00 до 16:00 год. Слухачі самі обирають тематику, по якій хотіли б навчатись.

По завершенню навчання учасники проекту «Університет третього віку» отримають сертифікати.

Пенсіонерів Рівненщини посадили за студентські лави