Семінар «Інтеграція інвалідів у суспільстві через культуру»

25 листопада 2014 року науково-педагогічний колектив та студенти Рівненського інституту Університету «Україна» (завідувач кафедри психології, кандидат психологічних наук, доцент Шпак С.Г., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи Черніговець Т.І., викладач кафедри психології Стасюк М.І, викладач кафедри соціальної роботи Вершиніна Н.О., начальник відділу довузівської підготовки та профорієнтації Н.Є. Петруняк) взяли участь у семінарі «Інтеграція інвалідів у суспільстві через культуру» з нагоди Міжнародного дня інвалідів.

На семінарі обговорювались проблеми та шляхи інтеграції інвалідів у суспільство через форми культурної діяльності, презентувались творчі та спортивні здобутки дітей і молодих інвалідів шкіл-інтернатів та центру «Інваспорт» за участі представників Рівненського інституті Університету «Україна».

Фотогалерея семінару «Інтеграція інвалідів у суспільстві через культуру»