Рівнеський інститут ВНЗ “Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» проводить профорієнтаційні зустрічі з майбутніми абітурієнтами і запрошує на навчання. Одна із них відбулася у КЗ “Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни” (смт. Клевань). Профорінтаційну бесіду провела Цимбалюк Олена Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент, директор інституту. У розмові із тими, кого ми звикли називати просто – наші хлопці, насправді ж наші захисники, які жертвували своїм здоров’ям заради миру в Україні, було багато цікавих запитань про умови й пільги при вступі на навчання в Рівненському інституті. Дуже схвально було сприйнято пропозиція отримати освітні послуги на пільгових умовах за рахунок Фонду інвалідів, зокрема, на спеціальностях: економіста, фінансиста, психолога, соціального працівника. У молодих людей є велике бажання вчитися для того щоб успішно адаптуватися до нових для себе умов життя, яке Богом дане для творення добра.
З 15.06.2019 року в Рівненському інституті стартує вступна компанія. Не прогавте унікальну можливість стати студентом магістратури без складання ЗНО!!! (лише за перехресним іспитом). Абітурієнтів першого курсу (денної форми) чекаємо у липні (з 10.07 до 01.08), а заочної у серпні (з 05.08 до 3.09).
Профорієнтаційні зустрічі тривають…..