Рівненський інститут ВНЗ “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” відмічає 20-ту річницю з Дня свого заснування

Рівненський інститут ВНЗ “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” відмічає 17.05.2019 р. 20-ту річницю з Дня свого заснування.
Наш інститут – це вищий навчальний заклад інтегрованого типу відкритий для молоді різного рівня підготовки, різного стану здоров’я та деференційованих соціальних можливостей.
Заклад гармонійно поєднує у одному комплексі навчально-виховну, наачально-дослідницьку та виробничу діяльність. Це основні фактори, що можуть забезпечити високу ефективність праці випускника такого закладу в умовах ринкової економіки.
Новітні технології навчання запроваджені у нас, сприяють тому,щоб тут здобували вищу освіту всі бажаючі та, перш за все, соціально незахищених верстви населення й люди з особливими потребами.
Навчальний процес здійснюють висококваліфіковані науковці – колектив однодумців, який навчає, надихає і стимулює кожного студента до активної діяльності.
Бажаємо всім, хто працював впродовж 20-ти років у нашому інституті, хто навчався і став його випускником нових звершень, творчих досягнень.
Велика подяка Президенту Університету “Україна” – професору Петру Михайловичу Таланчуку за його далекоглядне рішення створити Вищий навчальний заклад “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” та західне представництво у місті Рівному.
Щоб увіковічнити в пам’яті сьогоднішній день, 20-ту річницю від Дня заснування Рівненського інституту, колективом професорсько-викладацького складу та студентами було висаджено кущ калини як символ незалежності, нескореності України, нашого університету “Україна”.