Рівненський інститут Університету “Україна” на унікальному фестивалі “Парафест Рівне-2016”

12 червня 2016 року в Рівненському міському парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка відбувся ІІ Рівненський соціально-культурний фестиваль громадських ініціатив людей з інвалідністю «Парафест Рівне – 2016».

Серед учасників фестивалю були представники Рівненського інституту Університету “Україна”.

Під час заходу відбулася виставка творчих фоторобіт студентки першого курсу спеціальності “Контролер-касир” Рівненського коледжу Університету “Україна” Челік Сніжани.

Активну участь у заході взяли фахівці Центру практичної психології, а також викладачі та студенти кафедра психології Рівненського інституту Університету “Україна”. У програмі роботи психологів були: малюнок на асфальті за проективною методикою “Неіснуюча тварина”, експрес-діагностика особистісних якостей за допомогою тестів та малюнків, дитячі розмальовки та рухливі ігри.

Учасники фестивалю вразили майстерністю та сприяли появі нових поглядів на життєві цінності у присутніх на заході.