Психологічний фестиваль на Світязі

Озеро Світязь, що в Північно-Західній Україні на Волині, – це місце, яке чарує своєю красою, дарує спочинок і натхнення. Неповторна атмосфера озера приваблює до нього відпочиваючих, а також манить мандрівників, які подорожують з Європи в Україну. Тож не дивно, що саме це місце обрали психологи, щоб уже втретє провести «Психологічний фестиваль на Світязі».

«Психологічний фестиваль на Світязі» – захід, який збирає однодумців із усієї України і з-за кордону. Тут психологи мають змогу поділитися досвідом, поспілкуватися з колегами з різних міст, підвищити свою кваліфікацію і познайомитися з новими техніками роботи з клієнтами. А якщо врахувати, що в цілому у практичній психології різних напрямів і методів понад 100, то в таких умовах кожен знаходить можливість для саморозвитку і самовдосконалення. Варто зазначити, що захід, який проходив з 24 по 26 травня 2013 р., був цінним не тільки для професійних психологів, а й для студентів, які опановують цей фах, а також для всіх охочих поглибити знання у сфері практичної психології чи подолати певні особистісні проблеми.

Організатори заходу, а це Рівненський інститут Університету «Україна» та Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, скерували роботу фестивалю за такими напрямами:

 • сімейна системна терапія,
  · психотерапія,
  · арт-терапія,
  · психологічна експертиза,
  · стрес-менеджмент,
  · конфлікти та їх модерація,
  · психоаналіз,
  · трансакційний аналіз,
  · НЛП,
  · техніки особистісного зростання,
  · психологічне консультування,
  · організаційне консультування,
  · казкотерапія,
  · піскова терапія,
  · мандалотерапія,
  · глинотерапія,
  · ґудзикотерапія,
  · музична психотерапія,
  · ігротерапія.

Зокрема, викладачі кафедри психології Рівненського інституту Університету «Україна» презентували майстер-класи з арт-терапії, піскової терапії, фототерапії, казкотерапії, системної сімейної терапії, розвивали навички роботи з етнічними ляльками та метафоричними картами. Кафедру психології Рівненського інституту на фестивалі представляли к.психол.н., професор Вікторія Вячеславівна Назаревич; к.психол.н, доцент Олена Григорівна Ставицька; к.психол.н., старший викладач Світлана Григорівна Шпак, викладачі Ірина Олегівна Борейчук та Олена Сергіївна Ярмолюк.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *