Профорієнтаційні зустрічі з випускниками Острозької загальноосвітньої школи

Рівненський інститут Університету “Україна” – запрошує на навчання за соціально-затребуваними спеціальностями!!!
15.05.2019 відбулись профорієнтаційні зустрічі з випускниками Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів номер 3 Острозької міської ради та адміністрацією, учнями КЗ “Острозька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів” РОР. Перед випускниками виступили: директор Рівненського інституту – Олена Миколаївна Цимбалюк, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри “Психології, соціальної роботи та гуманітарних дисциплін” та заступник директора,завідувач сектору профорієнтації та доВУЗівської підготовки – Сергій Володимирович Амбразюк.
Майбутніх абітурієнтів зацікавили запропоновані спеціальності, гнучка система цінової політики надання освітніх послуг, пільги у навчанні, можливість здобути ступеневу освіту, вступити без ЗНО.
Профорієнтаційні зустрічі з випускниками триватимуть…..