Підсумковий кваліфікаційний іспит із спеціальності “Соціальна робота”

12.06.2019 р. у Рівненському інституті Університету ” Україна” було проведено підсумковий кваліфікаційний іспит із спеціальності “Соціальна робота”. Під час державного іспиту студенти проявили високий рівень підготовки, який підтвердили власними фаховими досягненнями. Кваліфікаційна комісія у складі:
Голова – Т.І. Черніговець, канд. пед. наук, доцент; О.М. Цимбалюк, канд. пед. наук, доцент, директор Рівненського інституту; С.Г. Шпак, канд. психол. наук, проф.,завідувач кафедри “Психології, соціальної роботи та гуманітарних дисциплін”; О. Ф. Грицюта, ст. викладач констатували наявність належної підготовки випускників і висловили сподівання на їх практичну реалізацію.
Порадували результатами іспиту також і студенти спеціальності “Економіка”,серед яких були семеро студентів з особливими потребами.
Тож запрошуємо на навчання всіх бажаючих та дітей з особливими потребами.
Вступна кампанія триватиме: упродовж червня (магістратура за перехресним іспитом, з 15.06);
в липні (денна форма);
в серпні (заочна форма).