Осінній набір на навчання до Рівненського інституту Університету “Україна”

УВАГА!!!

У відповідності до правил прийому на навчання до закладу вищої освіти “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” в 2018 році у всіх бажаючих, хто із певних причин не вступив влітку на навчання, є можливість навчатись ще у цьому році!!!

Для вступників, що закінчили заклади загальної середньої освіти, а також на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, бакалавра є можливість вступити ще цього року на навчання для здобуття ОКР бакалавр та магістр. Термін подачі документів та отримання довідкової інформації з 5 по 16 листопада 2018 року.

Для вступників з особливими потребами (інвалідністю), учасників бойових дій (АТО) та осіб, звільнених з військової служби після 30 листопада 2017 року, після 31 березня 2018 року діють передбачені законодавством пільги та можливість вступу без сертифікатів ЗНО.

Детальна інформація за телефонами:

097-66-32-113

097-155-43-36