Науково-практичний семінар за темою «Українці зі світовим ім׳ям»

29 листопада 2017 на базі Рівненського інституту Університету «Україна» кафедра соціальної роботи та гуманітарно-соціальних дисциплін провела науково-практичний семінар за темою «Українці зі світовим ім׳ям». Захід приурочений 80-тій річниці з дня народження В. Чорновола.

Мета семінару – удосконалення науково-методичного супроводу впровадження інноваційних технологій в умовах модернізації освіти та оволодіння новітніми підходами до формування національно-патріотичного ставлення студентів до освітнього процесу.

Активну участь у роботі науково-практичного семінару взяли студенти напрямів підготовки «Соціальна робота», «Психологія», «Фінанси і кредит». Серед запрошених були студенти першого курсу коледжу спеціальності «Право». Враховуючи актуальність впровадження інклюзивної освіти, до наукових досліджень та презентації результатів долучилися студенти з особливими потребами.

Унікальними долями наших співвітчизників, які внесли неоціненний вклад в розвиток світової науки, освіти та культури, пишається наша Україна.