Науково-практичний семінар “Соціальна робота з дітьми сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах”

Науково-практичний семінар: Соціальна робота з дітьми сімей, які  перебувають у складних життєвих обставинах

16 листопада 2018 р. на кафедрі психології, соціальної роботи та гуманітарних дисциплін  Рівненського інституту Університету «Україна» відбувся науково-практичний семінар на тему: «Соціальна робота з дітьми сімей, які  перебувають у складних життєвих обставинах».

Мета науково-практичного семінару: розкрити теоретичні аспекти соціальних ризиків дітей, які страждають від перебування у неблагополучних умовах та розробити механізми соціальної допомоги таким дітям.

З презентаціями щодо означеної теми на заході виступили викладачі та студенти кафедри психології, соціальної роботи та гуманітарних дисциплін.

Науковці кафедри опрацювали наступні питання: алгоритм допомоги дітям сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах; форми та методи співпраці соціального працівника і педагога з урядовими і неурядовими організаціями; досвід роботи соціальних педагогів міста Рівне.