Міжнародний вояж професорсько-викладацького складу Рівненського інституту

З 9 по 16 вересня 2018 року старшим викладачем кафедри соціальної роботи та гуманітарно-соціальних дисциплін Рівненського інституту Університету “Україна” – Оксаною Федорівною Грицютою взято участь у всесвітній конференції з теми “Соціально-психологічна допомога травмованим людям. Можливості допомоги в сучасних реаліях” (м. Маніла, Філіппіни).

В рамках роботи конференції піднімались питання щодо соціального захисту населення в різних країнах і в Україні зокрема.

14-15 вересня 2018 року в рамках налагодження співпраці та міжнародного співробітництва у сфері вищої освіти завідувачем кафедри психології, кандидатом психологічних наук, професором кафедри психології Рівненського інституту Університету “Україна” – Світаною Григорівною Шпак відвідано Державний гуманітарний університет в м. Брест, Республіка Білорусія.

В рамка візиту було оговорено наступні стратегічні питання: підписання договору про співпрацю; обмін науково-педагогічним досвідом; участь у навчанні Рівненського інституту в курсі “Введення в схема-терапію”.