ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Людина і суспільство: економічний та соціокультурний розвиток»

24 березня 2016 року у Рівненському інституті Університету «Україна» проведено ІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Людина і суспільство: економічний та соціокультурний розвиток».

Мета конференції: аналіз проблем економічного поступу держав, локальних цивілізацій, а також розвитку загальнолюдської культури на різних історичних етапах з урахуванням етнічних, психологічних, релігійних, політичних, соціальних та інших факторів, а також проблем світоглядної самореалізації особистості.

У роботі конференції взяли участь понад 80 науковців з різних міст України: Києва, Хмельницького, Тернополя, Острога, Луцька, Кам’янця-Подільського, Рівного, а також колеги-науковці з Вроцлава, Бреста.

Робота пленарного засідання та наукові дискусії в секціях стали підґрунтям для опрацювання учасниками конференції проекту резолюції, що включив найбільш значущі пропозиції наукового зібрання щодо шляхів вирішення нагальних економічних та соціокультурних проблем.

Тексти доповідей видані збірником тез конференції, а також будуть опубліковані в електронному виданні «Волинські наукові студії. Науковий вісник Рівненського інституту Університету «Україна».

Збірник тез конференції.pdf