І тур фестивалю студентів з інвалідністю «Сяйво надій»

15 листопада 2018 р. у Рівненському інституті Університету «Україна» відбувся І тур фестивалю студентів з інвалідністю «Сяйво надій». Мета фестивалю – соціальна адаптація та інтеграція в суспільство студентської молоді з інвалідністю, розкриття та розвиток її творчого потенціалу.

З привітальним словом виступила директор інституту Цимбалюк Олена Миколаївна. Учасниками фестивалю стали: магістр 1 курсу та студенти 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» Дячук Наталія, Шаблюк Анастасія, Базилюк Олег, студентка 2 курсу спеціальності «Психологія» Якимова Яна, студентка 4 курсу спеціальності «Економіка» Челік Сніжана. Конкурсанти представили свої творчі роботи  та нагороди за досягнення у науковій роботі, спорті, естрадному вокалі, декоративно-прикладному мистецтві та фотомистецтві.

Захід відбувся у доброзичливій, дружній атмосфері закладу.