Вручення сертифікатів для учасників проекту «Університет третього віку»

31 травня 2018 року відбулося вручення сертифікатів для учасників проекту навчальні заняття для рівнян пенсійного віку «Університет третього віку» в рамках “Громадський бюджет м.Рівного” за підтримки Рівненської міської ради.

Під час навчання в Університеті слухачі здобували змістовні знання за напрямками:

• психологія щастя;
  • фінансова компетентність;
  • юридична допомога;
  • комп’ютерна грамотність;
  • іноземна мова;
  • здоровий спосіб життя;
  • арт-терапія.

Лекції та практичні на високому рівні викладали провідні науковці, фахові спеціалісти різних галузей Рівненської області.

На святі з нагоди вручення сертифікатів членам були присутні Ладюк Ольга Дмитрівна – директор Рівненського інституту університету “Україна”; Мельник Віра Миколаївна – начальник управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому; Петрик Олена Леонідівна – заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому; Степанюк Лариса Іванівна – директор територіального центру (надання соціальних послуг) м. Рівне та викладачі.

Щиро дякуємо рівнянам, які сприяють позитивному розвитку людей золотого віку.