Cвято для людей з особливими потребами “Night to shine”

Студенти кафедри соціальної роботи та гуманітарно-соціальних дисциплін Рівненського інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 9 лютого 2018 року були запрошені і взяли участь у проведенні свята для людей з особливими потребами “Night to shine”, яке проходило одночасно в 16 країнах світу та вперше цьогоріч у нашій країні.

Це дійство дуже молоде, але швидко поширюється світом. Засновницею є США, де вперше в 2015 році відбулося це свято. Це улюблений вечір для тисячі королів та королев по всьому світу, яких коронують наприкінці вечора. Кожне селище, кожне місто і кожна країна потребує “Night to shine” для людей із особливими потребами. Це час, коли всі працюють разом і стають частиною чогось надзвичайного і благословенного, що змінює життя кожного. “Night to shine” – це бути частиною Божої команди”, – розповідає Tim Tebow, засновник фонду “Tim Tebow Foundation”, який виступає спонсором у проведені всіх свят “Night to shine” по світу. В Україні “Night to shine” проходило у Дніпрі, Білій Церкві і Рівному. В нашому місті все дійство відбувалося у стінах «Дому Євангелія”. Зайшовши всередину, почесні гості вечора, молоді люди з особливими потребами, серед яких були і студенти нашого ВНЗ, отримали при допомозі спонсорів, студентів нашої кафедри відповідне обслуговування, яке включало зачіску і макіяж, чищення взуття, поїздку на лімузині, букетики та бутоньєрки, фуршет, і, звичайно, коронацію кожного гостя на короля або королеву вечора. Родзинкою вечора “Night to Shine” були запрошені зірки, а саме співачка Bria Blessing із гуртом ” ShockolaD ” і гурт “Квант”.

Допомога в соціалізації людям із особливими потребами – важливий практичний момент у підготовці майбутнього соціального працівника.