«Через духовну реформацію до відродження країни»

З нагоди 500-річчя РЕФОРМАЦІЇ (1517-2017 рр.) 21 листопада 2016р. в Рівненському інституті Університету «Україна» відбулася зустріч із Брюсом Л. Андерсом – доктором філософії Оксфордського центру місіонерського навчання (Oxford Centre for Mission Studies), магістром у сфері державної політики, магістром богослів’я, бакалавром мистецтв у сфері історії та Олександром Третяком – ректором Рівненської духовної семінарії.

Реформація – широкий релігійно-суспільний рух, що охопив у XVI ст. більшість європейських країн. Але це не тільки явище, що було спрямоване на реформування тодішньої церкви відповідно до Біблії, а в більш широкому сенсі – це діяльність по перетворенню суспільства через Церкву і оновлення самої Церкви у зв’язку зі змінами світу.