Благодійний проект Рівненського інституту “Об”єднані серця”

У неділю, 23 вересня 2018 року в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбувся захід-фестиваль для дітей з особливими потребами “Об’єднані серця” співорганізатором якого є Рівненський інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”.

З вітальним словом для всіх присутніх виступила директор Рівненського інституту Університету “Україна”, кандидат педагогічних наук, доцент – Олена Миколаївна Цимбалюк. На святі були присутні й інші співробітники інституту:
заступник директора з навчально-виховної роботи – С.Амбразюк, ст. викладач кафедри СРГСД – О.Грицюта, провідний фахівець навчального відділу – М.Демурова, завідувач профорієнтаційного відділу – К. Шапілова, а також студенти-волонтери Рівненського інституту Університету “Україна”.
Директор закликала всіх батьків, чиї діти потребують інклюзії у вищій школі вступати на навчання до Рівненського інституту Університету “Україна”, а також зазначила про можливість вступу в цьому році за умовами осіннього донабору, що триватиме до 16 листопада 2018 року.
“Об’єднані серця” – фестиваль добрих справ та гуманності один до одного…