Благодійна акція «Об’єднані серця» для дітей з особливими потребами

Уже декілька днів у Рівному по-осінньому прохолодно, а тепла хочеться… Тому, 3 вересня на території Рівненського краєзнавчого музею, що по вулиці Драгоманова, 19 з 14.00 до 17.00 год. відбуваласяблагодійна акція «Об’єднані серця» для дітей з особливими потребами, щоб поділитися любов’ю і взяти собі частинку сонця їхдуші.

Керівництво організацією і проведенням акції здійснювала авторка проекту – студентка 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» Кошкарьова Тетяна.

До програми заходу було включено: конкурс талантів, виставка творчих робіт дітей з особливими потребами, майстер-класи із зачіски, аква-гриму, фотосесії, хендмейд, шоу аніматорів і багато інших активностей.

І як же без чогось смачного? Солодка вата, чай, кава, печиво – для учасників частування. Кожна дитина отримала подарунок від християнських благодійних фондів.

Дякуємо всім, хто долучився до проведення акції та використав можливість відчути і зрозуміти світ цих дітей і приєднатися до їх особливості. Їх сонце світить завжди і гріє серце! А наш інститут відкриває двері для їхнього навчання та адаптації у соціумі!